Şirketimiz

Acadebi bir DEMSTART markasıdır.
Demstart Bilişim Teknoloji Anonim Şirketi Geleneksel iş kollarını, teknoloji ve yazılım ile entegre ederek pazarlama kanalları oluşturan, fikirleriyle dünyayı değiştirmeyi hedefleyen girişimcilerin kendine yer bulabileceği bir TEKNOLOJİ TABANLI PAZARLAMA şirketidir.

Vizyon

Acadebi Türkiye’den yola çıkarak teknoloji ile gelenekselliği birleştirerek dünya çapında girişimcilik ekosistemi kurmaktır.

Misyon

Üniversite öğrencilerinin ekonomik sıkıntılarını çözebilecekleri girişimciliği öğreten platform olmak. Dünya’da gelişen teknoloji yakından takip ederek Türkiye’de öncü olacaktır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse, Dijital Kiosklar, Blockchain tabanlı alışveriş sistemleri, Ödeme entegrasyonları vb

 

İLKEMİZ

Sorumlu Girişimcilik Platformu:
Distribütörlerimiz, başarımızın anahtarıdır ve onların güvenli, profesyonel ve destekleyici bir ortamda çalışmaları için sahip oldukları insan haklarına ve çalışma haklarına saygı duyuyoruz. Kapsamlı politikalar ve girişimler vasıtasıyla, işe dahil olmaları için teşvik ediyor ve kişisel gelişimi destekliyoruz. 

Yasalara ve iş etiğine uygun olarak adil rekabet ediyoruz.
Piyasa rekabet düzenine saygı duyuyoruz ve adil bir şekilde rekabet ediyoruz. Kötü ticaret etikleriyle yasa dışı yöntemlerle haksız kazançlar elde etmiyoruz. İş faaliyetleri yürütürken menfaatçi hediyeler, rüşvetler vermiyor ve almıyoruz veya uygunsuz muameleler yapmıyoruz.

Distribütörlerin ve son kullanıcıların kişisel bilgilerini ve haklarını koruyor ve saygı gösteriyoruz.
Bu gizli bilgiler şirketin önceden izin veya onayı olmaksızın şirket dışına çıkartılamaz. Bireylere saygı duyuyoruz ve yetkisiz kullanım, çoğaltma, dağıtım, değişiklikler vb. herhangi bir ihlal eyleminde bulunmuyoruz.

Müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz haline getiriyoruz.
Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizle içtenlikle ve arkadaşça bir ilişki içinde olup, önerileri ve şikayetleri tevazu ile kabul ediyoruz. Ayrıca, saygı duyuyor, onurlandırıyor ve bilgi paylaşımında bulunuyoruz.