Sepet

>
ACAP: 60

BLT-20 SUPER BASS BAŞ ÜSTÜ BLUETOOTH KULAKLIK SUNİX

212.90 TL

Satıcı Mağaza: saydam

  • Ürün ACAP değeri : 60
  • 14 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün seckin-technology tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Paranız %100 Acadebi Güvencesi Altındadır.
Adet
Ürünü Bildir

Stok Kodu: STK2021060223

Kategori:Teknoloji

Rahat Etmeniz İçin

·         Gayet pratik bir şekilde müzik dinleme olanağını sizlere sunmaktadır. Bu sayede evde, okulda, iş yerinde, toplu taşımada ve daha pek çok yerde rahatça müziğin keyfine varırsınız. Sunix bluetooth kulaklık geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır.


Kulağı Kaplayan Süngerler

·         Şarkılar çalarken dış ortamdaki sesleri duymamanızı sağlayan bir yapı söz konusudur. Sizleri izole eden bu yapı sayesinde müziğe daha rahat odaklanırsınız. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan saatlerce müzik dinleyebilirsiniz. Özellikle bass tonlarını duymanız için tasarlanmıştır.

 

Hareket Etme Olanağı

·         Gayet esnek bir biçimde kollarınızı hareket ettirebileceksiniz. Ev işi yaparken müzik ve podcast dinleme imkanınız olacaktır. Bu sayede kendinizi daha motive hissedebilirsiniz.


Kısa Zamanda Hazır

·         Oldukça pratik bir biçimde çeşitli cihazlara bağlanabilir. Bu sayede farklı kişiler tarafından kullanılması mümkündür. Tablet, bilgisayar ve akıllı telefon gibi cihazlara entegre edilebilir. Sunix bluetooth kulaklık bu nedenden ötürü yoğun bir ilgiyle karşılanır.

 

Yüksek Ses Kalitesi

·         Farklı tarzlardaki müzikleri seven kişilere hitap edebilir. Bass tonları konusunda oldukça başarılıdır. Elektronik, rap ve pop tarzlarını seven kişiler için bu özellik gayet işlevseldir. Sevdiğiniz şarkıları kaliteli bir biçimde dinleme imkanına sahip olacaksınız.


Tarzınızı Destekleyen Tasarım

·         Minimal çizgiler kullanılarak oluşturulan bir tasarımı vardır. Çeşitli stilleri benimsemiş kişiler tarafından kullanılması mümkündür. Bu sayede hem estetik hem de performans açısından yeterli durumdadır.

 

·         Ürünlerimiz garantilidir ve gönderim sağlanmadan önce kontrol edilmektedir.