Sepet

ACP: 155

Set 12 Lactonelife Carvacrol Plus, Lactonelife C Vitamini, Lactonelife Carvacrol Bitkisel Konsantre Çay

Marka:lactone

484.90 TL

Satıcı Mağaza: makesound

  • Ürün ACP değeri : 155
  • 14 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün lactone tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Paranız %100 Acadebi Güvencesi Altındadır.
Adet
Ürünü Bildir

Stok Kodu: STK2021020511

Kategori:Sporcu Vitamin Mineral Takviyesi

L'ACTONELİFE CARVACROL PLUS

Carvacrol Plus Yararları:

 

Kekik yağı, birçok mikrop türüne karşı savaşabilen yararlı bir mikropları karşı ajan olarak kabul edilen Carvacrol adı verilen yüksek düzeyde güçlü bir bileşik içerir. Carvacrol Plus, 5 çeşit bitki ve Carvacrol bileşeninin karışımı ile ortaya çıkan yağ türüdür.

 

Carvacrol, içerdiği antiviral, antibakteriyel ve mantar önleyici aktivite sayesinde burun ve solunum yollarındaki mikropları öldürür, bunun sayesinde mikropların vücuda yayılmasını önler. Kekik Yağı;

Öksürüğün, virüs veya bakteriyel nedenlerini tedavi etmeye yardımcı olur.

 

Okaliptüs yağı öksürüğü hafifletebilir ve mukusun dışarı çıkmasına yardımcı olarak göğsü temizleyebilir, böylece göğsü mukus ve mikroplardan temiz tutar. Böylece göğsü mukus ve mikroplardan temiz tutar. Okaliptüs yağı da nefes almayı kolaylaştırabilir ayrıca nefes ferahlatıcı bir etkisi vardır.

 

Nane yağınefes almayı kolaylaştırabilir ve öksürüğü hafifletebilir, çünkü nefes borusunun kaslarını gevşetmeye yardımcı olur ve aynı zamanda soğutma hissi yaratabildiği için cızırtılı boğazı sakinleştirebilir.

Biberiye yağımukusun parçalanmasına ve solunum yolu hastalıkların iltihapları azaltmaya yardımcı olur, ayrıca hava yollarını mukustan ve mikroplardan temizlediği için öksürüğü sakinleştirebilir ve solunumu güçlendirebilir.

Limon yağı, boğaz kaslarını rahatlatmaya yardımcı olabilecek sakinleştirici özelliklere sahiptir, bu da öksürüğü hafifletir. Soğuk algınlığının giderilmesinde önemli bir rol oynayan C vitamini ve antioksidanlar bakımından zengindir.

 

Kullanım Şekli:

 

Günde 2-4 kez 2-3 damla. Bir bardak (200 ml) kaynar suya ekleyerek çıkan buharı içinize çekiniz. Bu işleme su soğuyana kadar devam ediniz. Önerilen günlük dozu aşmayınız.

 

İçindekiler:

 

Origanum Vulgare (Carvacrol), Eucalyptus Citriodora (Okaliptüs yağı), Mentha piperita (Nane Yağı), Rosmarinus Officinalis (Biberiye Yağı), Citrus Limon Peel (Limon Kabuğu Yağı).

 

LACTONELİFE C VİTAMİNİ

LACTONELİFE CARVACROL BİTKİSEL KONSANTRE ÇAY

Bağışıklık sistemini güçlenmesine yardımcı olur.

İçerdiği antiviral, antibakteriyel, antifungal aktiviteye sahip olan carvacrol nedeniyle toksinlere vücudun korunmasını destekler.

Net Ağırlık ; 50 gr

Kullanım Bilgisi: 1/2 Çay kaşığı (1,5 gr) bitkisel konsantre çayı 250 ml su ile karıştırınız.


İçindekiler: Maltodestrin, Siyah çay yaprağı ekstresi ( Camellia sinensis, %10), Kekik Ekstresi, Ahududu aroması, Kara mürver meyve ekstresi, Ekinezya ekstresi, Aroma arttırıcı (Sitrik ait), Tatlandırıcı (Sükraloz)