...
Türkiye’nin En Büyük Genç Girişimcilik Platformu Acadebi, Bodrum’da gençlerle bir araya geldi

Türkiye’nin En Büyük Genç Girişimcilik Platformu
Acadebi, Bodrum’da gençlerle bir araya geldi

Teknoloji ile gelenekselliği birleştirerek dünya çapında girişimcilik ekosistemi kurmayı hedefleyen Türkiye’nin en büyük genç girişimcilik platformu Acadebi yöneticileri, yurt gezilerini sürdürerek genç girişimcilere destek olmaya devam ediyor.

9 Eylul üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu’nun daveti üzerine,
Acadebi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Göver ve Genel Müdür Erhan Bacaksız, Genç Girişimcilik Zirvesi'nde sunum yapmak üzere Bodrum’a geldi.

Kendi markaları altında kazanç elde edebiliyorlar

Emre Göver

Acadebi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Göver, Dokuz Eylül Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu’nun Geleceğim Girişim Geleceğim Kariyer Kongresi’nde yaptığı konuşmada “Üniversitede okuyan gençlerimizin, %30’u 4 yıl içinde hayalindeki işe sahip olamayacak. Devletimizin sunduğu bunca fırsat ve desteğe rağmen, üzerindeki yük büyümeye devam ediyor. Finansal sıkıntıyı yaşayan gençlerimiz çıkış yılı olarak girişimciliğe soyunuyorlar. Farklı çözümler üreterek öne çıkma mücadelesi veriyor. Bu çözümler doğru kitleye hitap edemez ise bir kaç yıl içiminde başarısız bir deneyim olarak kalıyor. Acadabi platformu koçları vasıtası ile bu çözümlerin nasıl ve ne zaman doğru kitleye hitap edelirse kazanabileceğini, sahada deneyimletiyor. Çağın pazarlama teknolojisi stoksuz eticareti , sosyal medya destekli, MLM Tavsiye iş modeli ile birleştirerek, yeni nesil gençlerimiz kendi markaları altında kendi türettikleriyle, arkadaşlarıyla eğlenerek kazanç elde edebiliyorlar” ifadelerini kullanarak gençleri bu platformda birleşmeye davet etti.

Bugün vereceğiniz bir karar 3 yıl sonra nerede nasıl olacağınızı belirleyecek

Erhan Bacaksız


Acadebi Genel Müdürü Erhan Bacaksız ise “Bundan 3 yıl önce verdiğiniz kararlar sizin şu an burada olmanızı sağladı. Bugün vereceğiniz bir karar 3 yıl sonra nerede veya nasıl olacağınızı belirleyecek.” diyerek kritik noktalara dikkat çekti.

Devamını Oku...