Türkiye’nin Yükselen Genç Girişmci Platformu Acadebi
Öğrenci Topluluklarıyla Buluşmaya Devam Ediyor
 
Türkiye’nin en genç girişimci platformu Acadebi yurt gezilerini sürdürerek genç girişimcilere destek olmaya devam ediyor.
Acadebi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Göver ve Genel Müdür Erhan Bacaksız, Zonguldak İş ve İşçi Bulma Kurumu ve Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Öğrenci Topluluğu'nun düzenlediği Dijital Marketing Zirvesi sonrası yine DEÜ’nün Genç Girişimciler Topluluğu’nun düzenlediği 3G1K Kongresi’nde söz alacaklar.
 
Acadebi yöneticileri deneyimlerini gençlerle paylaşmaya devam ediyor
Dokuz Eylül Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu’nun Geleceğim Girişim Geleceğim Kariyer Kongresi’ne katılım sağlayacak olan Acadebi Yönetim Kurulu Başkanı Emre Göver ve Genel Müdür Erhan Bacaksız deneyimlerini gençlerle paylaşarak onlara kendi işlerini kurmanın kapılarını aralayacak.
 
 
KONUŞMACILAR:
EMRE GÖVER / ACADEBİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI
ERHAN BACAKSIZ / GENEL MÜDÜR

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GENÇ GİRİŞİMCİ PLATFORMU ACADEBİ,GENÇLERE EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR!
Türkiye’nin en büyük genç girişimci projesi Acadebi sahada yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettirirken, ülke gençliğinin de içinde bulunduğu ekonomik sorunları çözmeyi hedefliyor.
5 yılda 1 milyon 115 bin öğrenci okulu bıraktı
Milli Eğitim Bakanlığı’nın açıkladığı verilere göre ise son 5 yılda 1 milyon 115 bin 530 öğrencinin üniversitelerinden kaydını sildirdiği ya da kaydını dondurduğu ortaya çıktı.
Girişimciliği öğreten platform
Tüm bu gelişmeler ışığında çalışmalarını yürüten Acadebi, her fırsatta gençlerle bir araya gelerek girişimciliği öğreten bir platform olma yolunda hızla ilerliyor.
Dünya çapında ekosistem
DEMSTART markası olan Acadebi, geleneksel iş kollarını, teknoloji ve yazılım ile entegre ederek pazarlama kanalları oluşturan, fikirleriyle dünyayı değiştirmeyi hedefleyen girişimcilerin kendine yer bulabileceği bir teknoloji tabanlı pazarlama şirketi olması özelliğiyle dikkat çekerken, dünya çapında girişimcilik ekosistemi kurmayı hedefliyor.